7 Gün 7 ÇAKRA ONLINE Meditasyon Maratonu

Bu 7 günlük çakra meditasyon maratonu; yazılı kaynaklarda bulunan çakralar hakkında pratiklerden öte, bu "enerjileri hayatınızda nasıl kullanmanızla" ilgili.

Kuramsal bilgiler her ne kadar kendimizi anlama konusunda kıymetli de olsa, hayatlarımızda belirgin bir rol oynamadıkça ve pratiğe dökülmedikçe, maalesef sadece bilgi olarak kalıyorlar.

 

Bu 7 günlük maraton, hayatınızda "booster" niteliğinde bir deneyim sunacak.

 

Çakraların amaçlarından da öte, bu enerjilerle sürekli beraber olmak ve gerektiğinde bu enerjileri aktive ederek, hayatınızda yeni kapıların aralanmasını hedefleyen bu program, sizi "daha üst bir realiteye" taşımak için tasarlanmıştır.

 

Atölye içeriği şu şekilde gerçekleşir:

- Başlangıçta, 15-20 dakikalık bir gevşeme (relaxation) meditasyonu

- 15 dakikalık bir "bakış açısı" konuşması: burada çakralarla ilgili olarak farklı bakış açıları sunulur. Sorular, katılımcının realitesini genişletmek, olasılıkları görmek ve bunları deneyimlemek için seçilmiştir. 

- 40-45 dakikalık rehberli yarı trans çakra meditasyonu.

Bu meditasyonlar,

- fiziksel düzlemde, zihin ve bedeninizi rahatlatacak;

- sandığınızdan daha "geniş" olduğunuzu ve enerjinizin nerelere kadar açılabileceğini,

- kişisel gelişim yolculuğunuzda hızlı bir gelişim sağlayacak.

Ve en önemlisi; kendimizi sorgulayan, hayat hakkındaki yapı taşlarını yerlerine oturtmaya çalışan bizler için, yeninin ya da aradığımız realitenin daha sonra değil, tam da şu anda artık gerçekleşiyor olduğunu kabul etmeye gönül olmak için. 

Önemli not: Uygulanacak bu trans meditasyonlar salt imgelem ve nefes tekniklerinden ibaret değildir. Açık bir şekilde bedende bu enerjileri deneyimleyebilecek ve bunları nasıl kanalize edebileceğinizi göreceksiniz. Bu yüzden rehberli meditasyon yapıyoruz :)

Tarihler: 

8-9-10-11-12-13-14 Haziran

21.00-22.30 arası

Katılım Bedeli:

495 TL

---erken ödeme : 26 Mayıs'a kadar 420 TL

Tek ders: 80 TL

Kayıt ve bilgi için: INFO kısmından iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 can bora tiyatro & dans.